Hakkımızda - Setus Yapı

Hakkımızda

20 2020 19:32:10

Hakkimizda

2004 Yılında Mutfak Sistemleri ve Tuğra Metal Olarak Sektöre Giriş Yapıp 2021 Yılında Setus Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Olarak Devam Ediyoruz.


2004 Yılında Yaptığımız ilk işimizin, bugün bile arkasında durarak destek sağlayan firmamız için en önemli olgu iş tesliminde ve sonrasında yüzü gülen müşteriler olmuştur. Referansların özellikle hizmet sektöründe olan bir firma için önemini tam olarak kavrayan SETUS Yapı, müşterilerinin tüm isteklerine çok kısa sürelerde cevaplar vererek çözüme ulaşmasını sağlamayı, yaptığı işlerin en küçüğünden en büyüğüne kadar aynı değer ve önemi vererek başarılı Olmayı tek hedefi haline getirmiştir.


Bir yandan mevcut müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, ve İnşaat şirketlerine mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken, malzeme güvenilirliği, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyatı ile tercih edilen, küresel ölçekte aktif bir şirket olmak, aynı zamanda, eğitim, yaratıcılık, saygı, iş güvenliği, ve kişisel gelişimin ana ilkeler olarak benimsendiği bir iş ortamı oluşturmaktır.


Sahip olduğumuz bilgi ve donanımları işine yansıtarak her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.1000’den fazla memnun müşteri ile sektöründeki başarısını kanıtlayan firmamız her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek farklı iş kollarından birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.